Professionele stylingspray die volume geeft en het haar herstructureert zonder schade. Elastine ondersteunt/geeft elasticiteit, glycerine een natuurlijke glans. Droogt direct, maakt het haar niet nat en maakt vacht soepel, zacht en makkelijk te stylen. Lees meer.
l'Oscar di Smagatto "Aroma Explosion - Antistatic Volumizing Spray"
Antistatische volumeversterker met elastine voor katten en honden.
De bestseller en must-have van Smagatto's Oscar, gebruikt door de meest bekroonde kattenfokkers in de ring.
Het is een professionele stylingcrème die volume aan de vacht geeft. De samenstelling is rijk aan vitamines die het haar niet beschadigen, maar juist herstructureren. De elastine zorgt voor ondersteuning en elasticiteit, de glycerine geeft de vacht een natuurlijke glans. Het droogt direct en maakt het haar niet nat, waardoor de vacht gemakkelijk te stylen en zijdezacht aanvoelt.
Gebruiksaanwijzing: spray op de vacht vanaf een afstand van 20-30 cm, laat het een paar seconden inwerken en borstel en style vervolgens. Na gebruik hoeft het niet uitgespoeld te worden.